Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Veľmi obľúbený produkt Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens, 200 x 200 cm od originálneho výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete nechať dodať za skvelú cenu 79.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8596457076160
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Limitovaná edícia produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens, 200 x 200 cm značky Butter Kings - tento artikel pořizujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 79.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328292
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hearty Kittens, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky