Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Obľúbený produkt Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm kvalitné značky Butter Kings - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 79.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8596457075804
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Špičkový tovar, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm s osvedčenou značkou Butter Kings - tento artikel objednávajte za vynikajúcu cenu 79.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328208
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky