Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

No a toto chcete: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots, 200 x 200 cm s osvedčenou značkou Butter Kings - tento artikel je tu pre vás extra výhodne za 79.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8596457076320
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Neodoláte: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots, 200 x 200 cm od kvalitného výrobcu Butter Kings - tento artikel je v tento okamih takmer zadarmo za 79.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328264
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marble Spots, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky