Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow, 200 x 200 cm značky Butter Kings - tento produkt kúpite výhodne za 79.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8596457076184
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Poctivý výrobok, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow, 200 x 200 cm populárneho výrobcu Butter Kings - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 79.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neplaťte inde viac než musíte.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328252
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Marbling Flow, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky