Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Váš obľúbený produkt, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame, 200 x 200 cm od Butter Kings - tento produkt dodávame za úžasnú cenu 79.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8596457076283
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Hit poslednej doby, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame, 200 x 200 cm od obľúbeného výrobcu Butter Kings - tento hit zoženiete v neopakovateľnej akcii za 79.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neplaťte inde viac než musíte.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328288
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Mysterious Dame, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky