Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Veľmi obľúbený produkt Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 200 x 200 cm od kvalitného výrobcu Butter Kings - tento hit môžete získať za výhodnú cenu 79.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8596457074562
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Ponuka pre vás: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 200 x 200 cm od známeho výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete objednať v bombastické akcii za 79.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Urobte si radosť.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328224
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky