Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Perfektný Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 200 x 200 cm čo odoberáme od výrobcu Butter Kings - tento artikel neprepásnite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 79.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8596457076306
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Váš obľúbený tovar, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 200 x 200 cm od obľúbeného výrobcu Butter Kings - tento tovar zakúpite s VIP zľavou pre každého za 79.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328256
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky