Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Nie je prečo váhať, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering, 200 x 200 cm od Butter Kings - tento produkt obchodujeme za skvelú cenu 79.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8596457075293
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Radosť prinášajúci Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering, 200 x 200 cm s pečaťou kvality Butter Kings - tento produkt máte za pár kliknutí výhodne za 79.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328248
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Wallcovering, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky