Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Radosť prinášajúci Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies, 135 x 200 cm od top značky Butter Kings - tento tovar si môžete nechať doručiť v jedinečnej akcii za 59.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8596457063634
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Hit z katalógu: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies, 135 x 200 cm čo nám dodáva Butter Kings - tento tovar si môžete objednať za výhodnú cenu 59.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328210
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Autumn Flies, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky