Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Hit poslednej doby, Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass, 135 x 200 cm od firmy Butter Kings - tento artikel neprepásnite s extra zľavou za 59.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8596457002206
Do obchodu

Popis

Butter Kings

V akcii je práve teraz Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass, 135 x 200 cm od populárneho výrobcu Butter Kings - tento artikel čaká na vás v perfektnej akcii za 59.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328214
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Bent Grass, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky