Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Kvalitný Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 135 x 200 cm s akostnou značkou Butter Kings - tento artikel pořizujte v časovej obmedzenej zľave za 59.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8596457061241
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Nie je prečo váhať, Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 135 x 200 cm s trendy značkou Butter Kings - tento artikel neprepásnite s extra zľavou za 59.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328190
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky