Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Kvalitný Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers, 135 x 200 cm čo odoberáme od výrobcu Butter Kings - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 59.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8596457076870
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Dnes sme vybrali: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers, 135 x 200 cm od firmy Butter Kings - tento tovar si môžete objednať v úžasnej akcii za 59.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328270
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Eucalyptus Flowers, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky