Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Dnes je tu pre vás Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 135 x 200 cm od firmy Butter Kings - tento artikel objednávajte za jedinečnú cenu 59.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8596457003340
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Vynikajúci Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 135 x 200 cm od známej značky Butter Kings - tento hit nájdete v sezónne zľave za 59.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328222
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Olivaceous, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky