Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Poctivý výrobok, Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 135 x 200 cm od známej značky Butter Kings - tento hit zoženiete za úžasnú cenu 59.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8596457076825
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Diskontný Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 135 x 200 cm s pečaťou kvality Butter Kings - tento artikel odporúčame pri práve prebiehajúcej akcii za 59.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328254
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Simple Checkers, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky