Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre

Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre, 155 × 200 cm

Cena:
96.99 €

Poctivý výrobok, Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre, 155 × 200 cm čo nám vyrába WeLoveBeds - tento hit nájdete s neuveriteľnou zľavou za 96.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5902409733945
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Top produkt, Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre, 155 × 200 cm s pečaťou kvality WeLoveBeds - tento produkt predávame s unikátnou zľavou za 96.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Príjemné obliečky sú základ dobrého odpočinku. Tie od WeLoveBeds sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá vás bude rozmaznávať celú noc a ktorú budete ráno len ťažko opúšťať.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre, 155 × 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre, 155 × 200 cm
  • Cena: 96.99 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157604
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre

Obliečky na jednolôžko WeLoveBeds Torre, 155 × 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky