Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 135 x 200 cm s pečaťou kvality Butter Kings - tento artikel musíte mať vo výhodnej akcii za 59.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8596457061166
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Perfektný Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 135 x 200 cm od známeho výrobcu Butter Kings - tento artikel neprepásnite pri časovo obmedzenej akcii za 59.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328202
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky