Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Práve je za dobrú cenu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 200 x 200 cm od Butter Kings - tento tovar si môžete zakúpiť po zlacnenie za 79.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8596457076344
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Obľúbený produkt Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 200 x 200 cm značky Butter Kings - tento hit zoženiete s úžasnou cenovkou 79.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328268
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky