Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Neodoláte: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers, 200 x 200 cm od spoločnosti Butter Kings - tento hit zoženiete vo výhodnej akcii za 79.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8596457076351
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Nie je prečo váhať, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers, 200 x 200 cm od obľúbenej spoločnosti Butter Kings - tento produkt máte za pár kliknutí za výhodnú cenu 79.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328272
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Eucalyptus Flowers, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky