Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Unikátny Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf, 200 x 200 cm čo nám vyrába Butter Kings - tento produkt máte na dosah ruky v časovej obmedzenej zľave za 79.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8596457076207
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Dnes je tu pre vás Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf, 200 x 200 cm značky Butter Kings - tento artikel sa na vás teší s úžasnou cenovkou 79.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328276
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Leaf, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky