Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 135 x 200 cm od producenta Butter Kings - tento hit môžete zohnať v časovej obmedzenej zľave za 59.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8596457076740
Do obchodu

Popis

Butter Kings

V zľave je Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 135 x 200 cm od obľúbeného výrobcu Butter Kings - tento artikel pořizujte za vynikajúcu cenu 59.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328278
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky