Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Špičkový tovar, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant, 135 x 200 cm od originálneho výrobcu Butter Kings - tento produkt objednáte za skvelú cenu 59.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8596457076764
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Veľmi obľúbený produkt Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant, 135 x 200 cm od top značky Butter Kings - tento artikel neprepásnite za výhodnú cenu 59.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328282
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Glossy Plant, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky