Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Špičkový tovar, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens, 135 x 200 cm originálne od labelu Butter Kings - tento artikel čaká na vás po zľave za 59.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8596457076689
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Akostný Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens, 135 x 200 cm od značky Butter Kings - tento produkt máte za pár kliknutí za vynikajúcu cenu 59.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. No a to sa jednoducho oplatí.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328290
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hearty Kittens, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky