Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment, 135 x 200 cm s osvedčenou značkou Butter Kings - tento tovar si môžete objednať v úžasnej akcii za 59.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8596457063580
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Dnes je tu pre vás Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment, 135 x 200 cm od top výrobcu Butter Kings - tento artikel odporúčame s unikátnou zľavou za 59.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328206
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Hygge Moment, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky