Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Spokojnosť prinášajúci Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots, 135 x 200 cm od kvalitného výrobcu Butter Kings - tento tovar zakúpite vo zľavové akciu za 59.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8596457076849
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Radosť prinášajúci Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots, 135 x 200 cm značky Butter Kings - tento tovar si môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 59.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328262
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marble Spots, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky