Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 135 x 200 cm kvalitné značky Butter Kings - tento tovar si môžete zaobstarať výhodne za 59.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8596457076702
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Perfektný Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 135 x 200 cm od originálneho výrobcu Butter Kings - tento hit nájdete vo výpredajové akciu za 59.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328250
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky