Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm od producenta Butter Kings - tento hit môžete zaobstarať s extra zľavou za 59.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8596457076801
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Urobte si radosť: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm originálne od labelu Butter Kings - tento artikel je v túto chvíľu za jedinečnú cenu 59.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328286
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky