Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Váš obľúbený tovar, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo, 200 x 200 cm obľúbenej značky Butter Kings - tento produkt dodávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 79.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8596457075675
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Kvalitný Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo, 200 x 200 cm od top značky Butter Kings - tento produkt dodávame za takmer veľkoobchodnú cenu 79.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328196
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Venetian Terrazzo, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky