Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 135 x 200 cm

Cena:
59.00 €

Tradičný bestseller, Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 135 x 200 cm čo nám vyrába Butter Kings - tento hit môžete zaobstarať v sezónne zľave za 59.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8596457076832
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Dnes je tu pre vás Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 135 x 200 cm od populárneho výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 59.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 135 x 200 cm
  • Cena: 59.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328258
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 135 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky