Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Práve je za dobrú cenu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 200 x 200 cm čo nám dodáva Butter Kings - tento produkt doručujeme v úžasnej akcii za 79.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8596457076313
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Akostný Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 200 x 200 cm s akostnou značkou Butter Kings - tento hit môžete zohnať s VIP zľavou pre každého za 79.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. No a to sa jednoducho oplatí.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328260
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots

Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Watercolour Spots, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky