Obojstranný koberec Narma Luke Multi

Obojstranný koberec Narma Luke Multi, 80 x 250 cm

Cena:
90.00 €

Obľúbený produkt Obojstranný koberec Narma Luke Multi, 80 x 250 cm od kvalitnej značky Narma - tento produkt ponúkame v neopakovateľnej akcii za 90.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4741274062368
Do obchodu

Popis

Narma

Prestížny Obojstranný koberec Narma Luke Multi, 80 x 250 cm od producenta Narma - tento hit zaobstaráte vo zľavové akciu za 90.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Prepadnite móde pruhov. Sú totiž opäť in a nie je sa čomu diviť. Rovnakým trendom sa riadi aj koberec značky Narma, ktorý je navyše obojstranný. Možno ho tak pretáčať podľa aktuálnej nálady. Jedno je však isté - len tak vás neomrzí.

Prečo práve koberce značky Narma?
Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Tie sú tak obľúbené, že sa radia medzi špičky v odbore .

Pri ich výrobe kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami . Čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké. Sú obojstranné a je len na vás, ktorým vzorom zrovna ozdobíte svoj domov. Strany sa od seba vďaka vzorom líšia, avšak aj tak si držia dizajnovú podobnosť.

Hlavným materiálom každého kúsku je potom vždy prírodná bavlna , ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami, očkami alebo nopkami) či ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Obojstranný koberec Narma Luke Multi, 80 x 250 cm

  • Název: Obojstranný koberec Narma Luke Multi, 80 x 250 cm
  • Cena: 90.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • Kód zboží: 1222060
Pozrite si všetky produkty značky
Obojstranný koberec Narma Luke Multi

Obojstranný koberec Narma Luke Multi, 80 x 250 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky