Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness

Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 140 x 200 cm

Cena:
408.00 €

Dnes sme vybrali: Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 140 x 200 cm s akostnou značkou ProSpánek - tento produkt obchodujeme za bombastickú cenu 408.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8596456008476
Do obchodu

Popis

ProSpánek

Špičkový tovar, Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 140 x 200 cm od spoločnosti ProSpánek - tento hit ľahko nájdete za úžasnú cenu 408.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Vrchná vrstva matraca (modrá) z lenivej peny sa na základe telesného tepla prispôsobuje vášmu telu a pri ležaní vás tak dokonale podopiera.

Ďalšia filtračná (červená) vrstva z antibakteriálnej peny dodáva matracu vysoké hygienické podmienky, čo určite ocenia alergici a ľudia s citlivou kožou.

Vďaka poslednej (zelenej) vrstve zo studenej peny je matrac odolný, pružný a ľahký.

Výška matraca 25 cm zaisťuje kráľovské pohodlie pri ležaní.

Luxusný poťah Aloe Vera prešívaný dutým vláknom obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z tejto blahodarnej rastliny. Postupne uvoľňuje jej príjemnú arómu, ktorá má antialergénne a antiseptické účinky.

Snímateľný poťah je rozdelený na dve polovice, aby sa jedna mohla prať a druhá ďalej chránila matrac. Duté vlákno v poťahu je príjemné na dotyk, predlžuje životnosť matraca a zaisťuje mu správne dýchanie.

Parametry produktu Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 140 x 200 cm

  • Název: Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 140 x 200 cm
  • Cena: 408.00 EUR
  • Výrobce: ProSpánek
  • Kód zboží: 1357755
Pozrite si všetky produkty značky
Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness

Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 140 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky