Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness

Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 180 x 200 cm

Cena:
500.00 €

Prvotriedný Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 180 x 200 cm obľúbenej značky ProSpánek - tento artikel musíte mať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 500.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8596456008490
Do obchodu

Popis


Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /var/www/clients/client1/web64/web/wp-includes/wp-db.php on line 2056

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /var/www/clients/client1/web64/web/wp-includes/wp-db.php on line 2056

Vaše možnosti obohacujúce Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 180 x 200 cm od spoločnosti ProSpánek - tento artikel čaká na vás takmer zadarmo za 500.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vy tak neplatíte nič naviac!

Vrchná vrstva matraca (modrá) z lenivej peny sa na základe telesného tepla prispôsobuje vášmu telu a pri ležaní vás tak dokonale podopiera.

Ďalšia filtračná (červená) vrstva z antibakteriálnej peny dodáva matracu vysoké hygienické podmienky, čo určite ocenia alergici a ľudia s citlivou kožou.

Vďaka poslednej (zelenej) vrstve zo studenej peny je matrac odolný, pružný a ľahký.

Výška matraca 25 cm zaisťuje kráľovské pohodlie pri ležaní.

Luxusný poťah Aloe Vera prešívaný dutým vláknom obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z tejto blahodarnej rastliny. Postupne uvoľňuje jej príjemnú arómu, ktorá má antialergénne a antiseptické účinky.

Snímateľný poťah je rozdelený na dve polovice, aby sa jedna mohla prať a druhá ďalej chránila matrac. Duté vlákno v poťahu je príjemné na dotyk, predlžuje životnosť matraca a zaisťuje mu správne dýchanie.

Parametry produktu Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 180 x 200 cm

  • Název: Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 180 x 200 cm
  • Cena: 500.00 EUR
  • Výrobce: ProSpánek
  • Kód zboží: 1357759
Pozrite si všetky produkty značky
Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness

Obojstranný matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, 180 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky