Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt

Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt, 45x30 cm

Cena:
21.00 €

Práve je za dobrú cenu Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt, 45x30 cm s akostnou značkou Fedkolor - tento hit zaobstaráte v sezónne zľave za 21.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Obľúbený produkt Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt, 45x30 cm od obľúbenej spoločnosti Fedkolor - tento hit môžete zaobstarať za perfektnú cenu 21.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Bohaté detailné motívy, mystické zobrazenie zmyselných ženských postáv a symboly, ktoré vo vás vyvolajú vlny pocitov. Gustav Klimt svojou tvorbou ohromil celý svet. Na konci 19. storočia založil nový umelecký smer, secesiu, ktorá následne ovplyvnila nielen ostatných maliarov, ale aj architektúru aj dizajn.

Ak vás nádhera použitých farieb a výrazná umelcova aura tiež očarili, nenechajte Klimta visieť len v galériách. Vyveste si jeho veľkoleposť v podobe plátna s krásnou reprodukciou aj u seba doma.

Parametry produktu Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt, 45x30 cm

  • Název: Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt, 45x30 cm
  • Cena: 21.00 EUR
  • Výrobce: Fedkolor
  • Kód zboží: 578442
Pozrite si všetky produkty značky
Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt

Obraz Gustav Klimt - Portrait of Helene Klimt, 45x30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky