Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble

Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble, 14 × 14 cm

Cena:
8.00 €

Perfektný Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble, 14 × 14 cm od populárnej značky Flower Lover - tento tovar si môžete nechať doručiť v hustej akciu za 8.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8595096964135
Do obchodu

Popis

Flower Lover

V akcii je Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble, 14 × 14 cm s preslávenou značkou Flower Lover - tento produkt ponúkame za perfektnú cenu 8.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Čerstvá bazalka alebo voňavý tymián? Nech už je vaša obľúbená bylinka akákoľvek, nič nenahradí pocit, keď si ju vypestujete doma sami ♥

Značka Flower Lover vytvorila kolekciu Cobble, ktorá je ako stvorená práve na pestovanie najrôznejších byliniek. Špeciálny systém umožňuje meranie a nalievanie vody. Ten zaručí dlhý život vašim rastlinkám.

O značke Flower Lover:

Spoločnosť Flower Lover sídli v továrni s takmer storočnou históriou vo výrobe plastových produktov. Do roku 2012 spoločnosť vzrástla a stala sa európskym lídrom v dizajne, vývoji, výrobe, predaji a marketingu plastových výrobkov.

Sama firma o sebe hovorí: "Nie sme továreň na šablóny. Sme tím špecialistov, dizajnérov, vývojárov foriem a obalov. Produkt chápeme v súvislostiach, od prvého nákresu, cez jeho výrobu, až po finálne doručenie na pulty obchodov.

Flower Lover balí svoje výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Sú dlhodobo odhodlaní používať tie najvhodnejšie riešenie obalov. Tím myslí na prírodu a neustále hľadajú spôsoby, ako znižovať záťaž svojich aktivít na životné prostredie.

Vedeli ste, že až 73% zamestnancov v tejto firme sú ženy?

Parametry produktu Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble, 14 × 14 cm

  • Název: Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble, 14 × 14 cm
  • Cena: 8.00 EUR
  • Výrobce: Flower Lover
  • Kód zboží: 1259648
Pozrite si všetky produkty značky
Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble

Oceľovomodrý kvetináč Flower Lover Cobble, 14 × 14 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky