Oceľový podnos Kähler Design Kaolin

Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm

Cena:
36.00 €

Limitovaná edícia produktu Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm s trendy značkou Kähler Design - tento produkt posielame s neuveriteľnou zľavou za 36.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5703779160146
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Špičkový tovar, Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm od Kähler Design - tento artikel je v túto chvíľu za perfektnú cenu 36.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Kuchynské doplnky z kolekcie Kaolin od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohlad. Či už sa jedná o kúsky sklenené, drevené či porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou.

Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a tvorí doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú tiež maliari, ktorí produktom dávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm

  • Název: Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm
  • Cena: 36.00 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 1301300
Pozrite si všetky produkty značky
Oceľový podnos Kähler Design Kaolin

Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky