Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Cena:
23.90 €

Trendy Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio s pečaťou kvality Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať v akcii za 23.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 5413255084704
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Toto si zamilujete: Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio od top výrobcu Tiseco Home Studio - tento hit získate za výhodnú cenu 23.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z prírodného materiálu a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

  • Název: Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277636
Pozrite si všetky produkty značky
Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Okrovožltá kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky