Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

Cena:
7.90 €

Najpredávanejšie Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm od známeho výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať poslať v bombastické akcii za 7.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 5413255084827
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Výnimočný tovar, Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm od kvalitného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt kúpite v sezónne zľave za 7.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Pre krásnu kuchyňu a príjemnejšie varenie je potrebné vyladiť každý detail. Kuchynská utierka je potrebná denne, tak si vyberte takú, ktorá bude ladiť so zvyškom kuchyne a vďaka prevažnej časti ľanu pekne saje a rýchlo schne.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

  • Název: Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277660
Pozrite si všetky produkty značky
Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Okrovožltá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky