Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

Cena:
23.90 €

Ponuka pre vás: Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm s pečaťou kvality Tiseco Home Studio - tento artikel je v túto chvíľu v časovej obmedzenej zľave za 23.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 5413255085466
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Trhom osvedčený produkt, Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm od obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete objednať za úžasnú cenu 23.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Vankúšik z prírodného materiálu sa nikdy nestratí. Pohoďte ho na pohovku, položte na jedálenskú stoličku či lavicu a dolaďte svoj domov do minimalistickej dokonalosti.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

  • Název: Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277672
Pozrite si všetky produkty značky
Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Okrovožltý vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky