Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy

Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy, výška 34,5 cm

Cena:
71.00 €

Hit poslednej doby, Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy, výška 34,5 cm s pečaťou kvality Magis - tento produkt posielame výhodne za 71.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Magis

Tradičný bestseller, Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy, výška 34,5 cm s pečaťou kvality Magis - tento artikel odporúčame za perfektnú cenu 71.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Vy tak neplatíte nič naviac!

Šteniatko Puppy bolo stvorené najmä pre deti. Môže sa stať dekoráciou, hračkou i stoličkou. Nemusíte sa o svoje dieťa báť, všetky hrany sú oblé a šteňa je úplne bezpečné.

Je vyrobené z polyetylénu, ktorý je ľahučký a nutnosť starostlivosti je takmer nulová. Stačí ho občas utrieť. Bonusom je možnosť použitia aj v exteriéri.

O značke:

Inovatívna talianska značka Magis bola založená v roku 1976. Od tej doby neustále hľadá najlepšie technológie výroby nábytku a spolupracuje so svetovými dizajnérmi. Vďaka tomu sú v ich produktoch prepojené prvky rôznych kultúr. Elegancia, ľahkosť, výrazné farby aj čisté línie - to sú slová, ktoré vystihujú čaro tejto značky.

Parametry produktu Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy, výška 34,5 cm

  • Název: Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy, výška 34,5 cm
  • Cena: 71.00 EUR
  • Výrobce: Magis
  • Kód zboží: 1306020
Pozrite si všetky produkty značky
Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy

Oranžová detská stolička v tvare psa Magis Puppy, výška 34,5 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky