Oranžové kreslo Magis Voido Magis

Oranžové kreslo Magis Voido

Cena:
587.00 €

Urobte si radosť: Oranžové kreslo Magis Voido od spoločnosti Magis - tento hit nájdete za skvelú cenu 587.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Magis

Vynikajúci Oranžové kreslo Magis Voido s akostnou značkou Magis - tento produkt posielame takmer zadarmo za 587.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vy tak neplatíte nič naviac!

Túžbe spoznať, ako sa sedí v takom originálnym kresielku nemožno odolávať príliš dlho. Vďaka tomu, že je vyrobené z ľahkého, ale zároveň odolného polyetylénu, je vhodné aj na vonkajšie použitie. Radosť s ním urobíte aj vašim potomkom. V detskej či dorasteneckej izbičke bude vyzerať úplne fantasticky a navyše si s ním užijete veľa zábavy.

O značke:

Inovatívna talianska značka Magis bola založená v roku 1976. Od tej doby neustále hľadá najlepšie technológie výroby nábytku a spolupracuje so svetovými dizajnérmi. Vďaka tomu sú v ich produktoch prepojené prvky rôznych kultúr. Elegancia, ľahkosť, výrazné farby aj čisté línie - to sú slová, ktoré vystihujú čaro tejto značky.

Parametry produktu Oranžové kreslo Magis Voido

  • Název: Oranžové kreslo Magis Voido
  • Cena: 587.00 EUR
  • Výrobce: Magis
  • Kód zboží: 1306062
Pozrite si všetky produkty značky
Oranžové kreslo Magis Voido Magis

Oranžové kreslo Magis Voido

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky