Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot Kare Design

Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot

Cena:
39.00 €

Akostný Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot čo nám vyrába Kare Design - tento tovar si môžete zakúpiť takmer zadarmo za 39.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kare Design

Ponuka pre vás: Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot obľúbenej značky Kare Design - tento artikel čaká na vás v neopakovateľnej akcii za 39.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Obklopte svoj domov svitom prvotriedneho dizajnu!

Nemecká značka Kare Design predstavuje žiarivé svietidlá, ktoré presvetlia každý tmavý kút v interiéri a ozvláštnia ho jemnými a netradičnými prvkami.

Ukážte svojmu okoliu, že na detailoch záleží. Ukážte im to svietidlom, ktoré si navždy získa svoje miesto nielen vo vašom domove, ale aj vo vašom srdci.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot

  • Název: Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot
  • Cena: 39.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 882290
Pozrite si všetky produkty značky
Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot Kare Design

Papierová dekorácia Kare Design Polca Dot

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky