Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris Max Winzer

Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris

Cena:
691.90 €

Obľúbený produkt Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris kvalitné značky Max Winzer - tento produkt doručujeme vo zľavové akciu za 691.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4052431014374
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris od obľúbenej spoločnosti Max Winzer - tento artikel objednávajte v úžasnej akcii za 691.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kolekcia Lorris, to je pohodlie v tradičnom poňatí. Kreslá a podnožky skvele doplnia klasické interiéry. Stanú sa ale aj skvelým výstrelkom medzi modernejšími kúskami.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris

  • Název: Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris
  • Cena: 691.90 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • Kód zboží: 908388
Pozrite si všetky produkty značky
Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris Max Winzer

Petrolejovomodré kreslo ušiak Max Winzer Lorris

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky