Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella Vivonita

Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella

Cena:
309.00 €

Dnes sme vybrali: Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella čo nám vyrába Vivonita - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra lacno za 309.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4251194938822
Do obchodu

Popis

Vivonita

Spokojnosť prinášajúci Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella čo nám dodáva Vivonita - tento produkt obchodujeme za vynikajúcu cenu 309.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Leňoška Ella od značky Vivonita je jedným z najviac univerzálnych kúskov nábytku tejto obľúbenej značky. Bude sa skvele hodiť do obývacej izby alebo do spálne.

Posaďte sa na ňu, ľahnite si na ňu, ozdobte ju vankúšikmi a dajte si zaslúženého šlofíka alebo si leňošku kúpte do vstupnej haly. Ella ponúka toľko možností!

Čo je to Martindale test?
Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny pretrhne prvé dve vlákna textílie. V tento moment sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Túto hodnotu označujeme aj pojmom hodnota Martindale.

Parametry produktu Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella

  • Název: Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella
  • Cena: 309.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • Kód zboží: 1099510
Pozrite si všetky produkty značky
Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella Vivonita

Pieskovohnedá leňoška s čiernymi nohami Vivonita Ella

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky