Plagát Travelposter Las Vegas

Plagát Travelposter Las Vegas, A3

Cena:
21.90 €

Veľmi žiadaný produkt, Plagát Travelposter Las Vegas, A3 pochádzajúce od značky Travelposter - tento produkt posielame s unikátnou zľavou za 21.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Travelposter

Práve je za dobrú cenu Plagát Travelposter Las Vegas, A3 od obľúbenej spoločnosti Travelposter - tento produkt obchodujeme extra výhodne za 21.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Osviežte svoj domov s dávkou jemne pastelových farieb a pomocou tých najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers sa pri tvorbe plagátov Travelposter inšpiruje starými, pôvodnými reklamnými plagátmi a vnáša do nich svoj nezameniteľný rukopis. ♥
Samotné plagáty sú tlačené v Berlíne kvalitnými, UV-rezistentnými farbami na papier galerijnej kvality, tak si môžete byť istí, že tento kúsok bude na vašej stene doslova žiariť naozaj dlhú dobu.

Parametry produktu Plagát Travelposter Las Vegas, A3

  • Název: Plagát Travelposter Las Vegas, A3
  • Cena: 21.90 EUR
  • Výrobce: Travelposter
  • Kód zboží: 1346625
Pozrite si všetky produkty značky
Plagát Travelposter Las Vegas

Plagát Travelposter Las Vegas, A3

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky