Plagát Travelposter Morocco

Plagát Travelposter Morocco, A2

Cena:
30.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Plagát Travelposter Morocco, A2 čo berieme od značky Travelposter - tento produkt dodávame extra výhodne za 30.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Travelposter

V akcii je len tu Plagát Travelposter Morocco, A2 od spoločnosti Travelposter - tento tovar si môžete zakúpiť s VIP zľavou pre každého za 30.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Osviežte svoj domov s dávkou jemne pastelových farieb a pomocou tých najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers sa pri tvorbe plagátov Travelposter inšpiruje starými, pôvodnými reklamnými plagátmi a vnáša do nich svoj nezameniteľný rukopis. ♥
Samotné plagáty sú tlačené v Berlíne kvalitnými, UV-rezistentnými farbami na papier galerijnej kvality, tak si môžete byť istí, že tento kúsok bude na vašej stene doslova žiariť naozaj dlhú dobu.

Parametry produktu Plagát Travelposter Morocco, A2

  • Název: Plagát Travelposter Morocco, A2
  • Cena: 30.90 EUR
  • Výrobce: Travelposter
  • Kód zboží: 1346575
Pozrite si všetky produkty značky
Plagát Travelposter Morocco

Plagát Travelposter Morocco, A2

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky