Plagát Travelposter South Africa

Plagát Travelposter South Africa, A2

Cena:
30.90 €

Trhom osvedčený produkt, Plagát Travelposter South Africa, A2 od firmy Travelposter - tento hit môžete zohnať v sezónne zľave za 30.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Travelposter

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Plagát Travelposter South Africa, A2 od popredného výrobcu Travelposter - tento hit zaobstaráte po zlacnenie za 30.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Oživte svoje domáce steny s dávkou jemne pastelových farieb a pomocou tých najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers sa pri tvorbe plagátov Travelposter inšpiruje starými, pôvodnými reklamnými plagátmi a vnáša do nich svoj nezameniteľný rukopis. ♥
Samotné plagáty sú tlačené v Berlíne kvalitnými, UV-rezistentnými farbami na papier galerijnej kvality, tak si môžete byť istí, že tento kúsok bude na vašej stene doslova žiariť naozaj dlhú dobu.

Parametry produktu Plagát Travelposter South Africa, A2

  • Název: Plagát Travelposter South Africa, A2
  • Cena: 30.90 EUR
  • Výrobce: Travelposter
  • Kód zboží: 1346627
Pozrite si všetky produkty značky
Plagát Travelposter South Africa

Plagát Travelposter South Africa, A2

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky