Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary

Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary, 1,5 l

Cena:
11.90 €

V akcii je Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary, 1,5 l čo berieme od značky Kilner - tento tovar zakúpite v akcii za 11.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5010853233420
Do obchodu

Popis

Kilner

Exkluzívny Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary, 1,5 l od originálneho výrobcu Kilner - tento produkt posielame s úžasnou cenovkou 11.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Zaváranie je obľúbenou aktivitou mnohých z nás a nech už sa chystáte na marmelády, kompót alebo uhorky, štýlové poháre a doplnky od Kilner im dodajú šmrnc! Budú nielen skvele chutiť, ale tiež úžasne vyzerať.

História značky Kilner začína v roku 1842 v Anglicku. John Kilner vytvára prvý pohár a fľašu, ktoré sú aj po 175 rokoch mimoriadne obľúbené nielen pre svoju kvalitu a praktickosť, ale aj pre dizajn. Pôvodné a najlepšie - to sú poháre Kilner! Objavte nielen poháre, ale aj doplnky od tejto veľmi sympatickej značky.

Parametry produktu Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary, 1,5 l

  • Název: Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary, 1,5 l
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Kilner
  • Kód zboží: 1057022
Pozrite si všetky produkty značky
Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary

Pohár so skrutkovacím viečkom Kilner Anniversary, 1,5 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky