Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink

Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink, 366 ml

Cena:
6.90 €

Prestížny Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink, 366 ml s pečaťou kvality Nachtmann - tento hit môžete získať pri práve prebiehajúcej akcii za 6.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4003762164764
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Obľúbený produkt Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink, 366 ml od popredného výrobcu Nachtmann - tento tovar si môžete nechať dodať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 6.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Potrpíte si na poriadnu dávku luxusu, ktorý u vás doma vykúzli nezameniteľnú a osobitú atmosféru? To si zamilujete riad z krištáľového skla z dielne nemeckej sklárne Nachtmann.

Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.

Parametry produktu Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink, 366 ml

  • Název: Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink, 366 ml
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Nachtmann
  • Kód zboží: 1318352
Pozrite si všetky produkty značky
Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink

Pohár z krištáľového skla Nachtmann Longdrink, 366 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky