Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach

Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach, 550 ml

Cena:
20.90 €

Urobte si radosť: Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach, 550 ml od značky Ritzenhoff - tento artikel musíte mať pri časovo obmedzenej akcii za 20.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ritzenhoff

Top produkt, Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach, 550 ml od známej značky Ritzenhoff - tento produkt dodávame s unikátnou zľavou za 20.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Vychutnajte si pohárik svojho zaslúženého nápoja s gráciou. Tento kúsok z krištáľového skla s potlačou z ozajstnej platiny kombinovaným s farbami si zaslúži veľkú dávku pozornosti. A tak keď práve nebude slúžiť pri stole, s hrdosťou si ho vystavte do vitríny alebo na poličku.

Nemeckej značke Ritzenhoff nápaditosť a originalita nechýba. Ponúka širokú škálu nevšedných pohárov pre všedné i slávnostné udalosti. Vďaka štýlovému baleniu sa hodí aj ako milý darček.

Parametry produktu Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach, 550 ml

  • Název: Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach, 550 ml
  • Cena: 20.90 EUR
  • Výrobce: Ritzenhoff
  • Kód zboží: 1344551
Pozrite si všetky produkty značky
Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach

Pohár z krištáľového skla Ritzenhoff Juliane Breitbach, 550 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky