Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn Palomar

Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn

Cena:
19.00 €

Dnes je tu pre vás Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn s trendy značkou Palomar - tento produkt obchodujeme po zľave za 19.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 9788897487616
Do obchodu

Popis

Palomar

Veľmi žiadaný produkt, Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn s trendy značkou Palomar - tento produkt predávame za perfektnú cenu 19.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Cestovatelia, rozlúčte sa s roztrhanými a obchytanými papierovými mapami! Namiesto toho tu máme unikátnu Crumpled City From The Air, ktorá strčí všetky ostatné do vrecka. City Map je totiž vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý sa dá bez problémov pokrčiť do guličky. Použitý materiál je naviac vodoodolný, takže keby predsa len chcelo spŕchnuť, už nebudete mať výhovorku, prečo sa nevydať za dobrodružstvom mesta. Hlavný terén mapy pochádza zo satelitných snímok, čím mesto na mape dostáva jemný 3D efekt. Hlavné pamiatky a zaujímavosti sú vyznačené výraznou farbou, takže sa vám už nestane, že ich omylom vynecháte.

TIP! Mapu odporúčame ako netradičný darček pre tých, ktorí sa práve chystajú za krásami živého Londýna.

Parametry produktu Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn

  • Název: Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn
  • Cena: 19.00 EUR
  • Výrobce: Palomar
  • Kód zboží: 168331
Pozrite si všetky produkty značky
Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn Palomar

Pokrčená cestovná mapa zo satelitu Londýn

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky